Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach każdy musi płacić podatki. Okazuje się, że legalny bukmacher Betfan znalazł na to swój własny sposób.

Gracze, którzy spełnią trzy proste warunki, będą mogli cieszyć się dodatkowymi 14% gratis w ramach gry bez podatku w Betfan.

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać 14% w Betfan?

  1. Posiadać konto u legalnego bukmachera Betfan.
  2. Obstawić kupon.
  3. Zagrać na co najmniej 2 zdarzenia.
  4. Kurs łączny musi wynosić minimum 2,00.

By zdobyć nawet 20% ekstra, można pokusić się o trochę obszerniejszą grę. Obstawienie kuponu z co najmniej 4 zdarzeniami kwalifikującymi się do promocji po kursie łącznym co najmniej 4,00, uprawnia do odbioru dodatkowych środków w postaci 20% bonusu.

To już wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić w Betfan, by grac bez podatku. Co to oznacza? Oznacza to, że zdobycie dodatkowych środków u tego buka jest naprawdę banalne i nie wymaga od graczy wielkiego wysiłku.

Kod promocyjny betfan
Darmowy kod promocyjny do Betfan

Korzystać z promocji mogą osoby posiadające konto w Betfan. Sposobem na jego założenie, jest rejestracja na stronie organizatora.

Ważne! Betfan to legalny bukmacher, oferujący usługi w pełni bezpieczne i zgodne z prawem. Gwarantem bezpieczeństwa jest zezwolenie Ministerstwa Finansów i zaufanie milionów graczy.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.