Obchodzisz w najbliższym czasie urodziny i szukasz bukmachera, który z tej okazji rozdaje prezenty? Dobrze trafiłeś. W tym tekście opisujemy jedną z takich ofert.

Urodzinowy prezent od forBET
Urodzinowy prezent od forBET

Legalni bukmacherzy przyzwyczaili nas do rozmaitych promocji, ale nie każdy pamięta o urodzinach swoich graczy. Inaczej jest w forBET, gdzie w tym specjalnym dla siebie dniu każdy klient może liczyć na prezent.

Na bonus urodzinowy mogą liczyć gracze, którzy w okresie ostatnich trzech miesięcy wpłacili na internetowe konto bukmacherskie forBET przynajmniej 100 PLN, za które później zawarli zakłady sportowe.

To w zasadzie już wszystkie warunki, jakie należy spełnić, żeby móc się cieszyć z dodatkowych środków na grę od bukmachera forBET w dniu swoich urodzin. O jakiej kwocie mowa? Każdy solenizant otrzyma dokładnie 20 PLN.

Kwota ta musi być wykorzystana na zakłady sportowe i nie może być wypłacona przed dokonaniem obrotu. Wystarczy jednak postawić kupony o kursie minimalnym 2,00 za dwukrotność przyznanego bonusu, żeby uwolnić całość środków.

 >>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Co istotne, do tej akcji specjalnej nie trzeba się wcześniej zapisywać. Nie ma też potrzeby przypominania o dacie swoich urodzin za pośrednictwem e-maila czy czatu z konsultantem. Bonus zostanie dopisany automatycznie.

WAŻNE! Premie urodzinowe księgowane są na kontach graczy od poniedziałku do piątku. Jeśli obchodzisz urodziny w weekend, to będziesz na swój prezent musiał trochę poczekać. Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Tak jest zapewne również z tą promocją. Wystartowała ona 22 listopada i trwa do odwołania.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta u opisywanego bukmachera, to pamiętaj, że możesz otworzyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i przy minimum formalności. Wystarczy odwiedzić stronę internetową forBET i wypełnić prosty formularz. Przy okazji możesz wykorzystać też kod specjalny: BETONLINE.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.