U legalnego bukmachera Betclic można wygrać nie tylko 40 tysięcy złotych, ale przede wszystkim pakiet vipowski na mecz Chelsea-Liverpool. By zgarnąć nagrody, należy znaleźć się na liście top 100 graczy w Wyzwaniu Mistrzów.

Poniżej kompletna lista nagród za poszczególne miejsca w rankingu:

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Wyzwanie Mistrzów to najnowsza promocja u bukmachera Betclic. Polega na zbieraniu punktów za każdą wygraną złotówkę.

  • za każdą wygraną złotówkę przy zakładach akumulowanych, na konto gracza płynie 5 punktów
  • za każdą wygraną złotówkę przy zakładach pojedynczych, do punktów rankingowych użytkownika dopisywane są 3 punkty

Wyzwanie Mistrzów w Betclic – typowanie 👇🏼👇🏼👇🏼

Typowanie zdarzeń w Wyzwaniu Mistrzów nie jest w żaden sposób skomplikowane. Wystarczy zapisać się do promocji, obstawić dowolne spotkanie z kategorii piłki nożnej w terminie od 9 do 25 sierpnia, oraz zagrać po kursie co najmniej 1,50 za minimalną stawkę kuponu wynoszącą 1 złoty.

W akcji biorą udział zdarzenia z oferty live, oraz przedmeczowej. Typowanie jest możliwe zarówno na zakładach pojedynczych, jak i wielokrotnych (przy czym te drugie są prawie dwukrotnie bardziej opłacalne).

kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Gracze nieposiadający konta bukmacherskiego w Betclic, mogą w każdej chwili nadrobić zaległości i założyć konto zupełnie za darmo. Wpisując kod promocyjny KOD500, zagwarantują sobie cashback o wartości nawet 500 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.