W Fortunie opłaca się wygrywać. Za prawidłowe wytypowanie co najmniej trzech zdarzeń, bukmacher wypłaca 20 PLN premii. To jak? Gotowi na skuteczne typowanie?

premia w fortunie
W Fortunie za wygrany zakład gracz dostaje 20 PLN premii

Europejska Dokładka została wprowadzona do oferty z okazji uruchomienia pierwszej kolejki Bundesligi i La Ligi. Najlepsi gracze otrzymają ekstra środki za spełnienie kilku prostych warunków.

Jak otrzymać 20 złotych premii w Fortunie?
👇🏼👇🏼👇🏼

By zakwalifikować się do aktualnej akcji promocyjnej, należy zastosować się do regulaminu dostępnego na stronie bukmachera, czyli w skrócie:

  1. Obstawić kupon za co najmniej 20 PLN brutto.
  2. Wytypować nie mniej, niż 3 zdarzenia.
  3. Obstawić co najmniej jedno zdarzenie z kolejki Bundesligi lub La Ligi.
  4. Wytypować zdarzenia z oferty prematch.
  5. Postawić zakład MAXIKOMBI lub AKO.

Obstawiać można na oficjalnej stronie Fortuny (korzystając z komputerów lub laptopów), bądź poprzez mobilną aplikację.

Ekstra środki za wygrany zakład gracz dostaje w postaci punktów FKP, które może później skutecznie wymienić na darmowe zakłady.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Rejestracja w Fortunie zajmuje kilka sekund. Tyle wystarczy, by móc się cieszyć ofertą tego legalnego bukmachera. Gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta, mogą to zmienić w każdej chwili za pośrednictwem strony.

Zezwolenie Ministerstwa Finansów to gwarancja legalności bukmachera. Tylko bukmacherzy posiadający ten dokument są w stanie zaoferować użytkownikom bezpieczną i zgodną z prawem, zabawę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.