Legalny bukmacher Totolotek oferuje swoim klientom freebet, dzięki któremu przygodę z zakładami sportowymi możesz rozpocząć nie wpłacając własnych środków!
W Totolotku rozpoczniesz bez wpłaty!
W Totolotku rozpoczniesz bez wpłaty!
Tytułowa oferta jest częścią pakietu powitalnego opisywanego bukmachera, a co za tym idzie jest skierowana wyłącznie do nowych graczy. Jeśli jesteś klientem Totolotka od dłuższego czasu, to akurat ta promocja nie jest dla Ciebie. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć darmowe 20 PLN na zakłady sportowe? Tak naprawdę niewiele. Zostaną one przyznane już za samo założenie konta, po jego pomyślnej weryfikacji i aktywacji. Na czym to polega? W formularzu rejestracyjnym należy podać podstawowe dane osobowe i dołączyć do nich skany dowodu tożsamości, który umożliwi ich weryfikację. To w zasadzie wszystko! Otrzymane od bukmachera środki na grę nie mogą zostać oczywiście od razu wypłacone. Należy je wykorzystać na zakłady sportowe, dokonując trzykrotnego obrotu na kuponach z przynajmniej jednym typem o kursie minimalnym 2,00. Mowa o bonusie w wysokości 20 PLN, który może zostać przeznaczony wyłącznie na zakłady sportowe, a jego wypłata będzie możliwa dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu. Freebet o wartości 20 PLN nie do końca zaspokaja Twoje potrzeby? Pamiętaj, że to tylko część oferty powitalnej Totolotka. Poza nim możesz skorzystać też z tradycyjnego bonusu od depozytu w wysokości 100% aż do 1 000 PLN! Internetowe konto u bukmachera Totolotek otworzysz na jego oficjalnej stronie, gdzie możesz się też zapoznać z pełnymi regulaminami opisywanych promocji.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.