2000 PLN to bonus, jaki można otrzymać w Betclic za typowanie meczów piłki nożnej. Jakie są warunki promocji? Czy w ofercie jest jakiś haczyk? Jak otrzymać ekstra kasę? O tym można przeczytać poniżej 🙂

betclic promocja
Za typowanie piłki nożnej w Betclic bonus 2000 PLN

Wyzwanie Betclic to aktualna promocja obowiązująca na stronie organizatora. Legalny bukmacher przyznaje bonusy za aktywne typowanie piłki nożnej.

Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Premia za znalezienie się na pierwszych 30 miejscach w rankingu, wynosi od 50 do 2000 PLN. By z niej skorzystać, trzeba dokonać zapisu na stronie www.Betclic.pl.

Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Lista nagród jest długa i różnorodna. Łączy ją tylko jedno – ekstra kasa. Oto bonusy, jakie mogą zgarnąć najaktywniejsi typerzy Betclic:

Za obstawienie kuponu pojedynczego, Betclic przyznaje 2 punkty za każdą złotówkę. Za wytypowanie zakładu akumulowanego, Betclic przyznaje 3 punkty za każdą zagraną złotówkę.

freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

W akcji promocyjnej biorą udział zakłady, które:

  1. są zagrane w dniach 3-8 września 2019 roku
  2. po kursie zakładu minimum 1,50
  3. za stawkę co najmniej 1 PLN
  4. na mecze piłki nożnej

Do promocji bukmachera Betclic nie zaliczają się zakłady zagrane z pieniędzy premiowych, powtarzające się, a także z opcją cashout, czyli możliwe do zakończenia przed rozstrzygnięciem wszystkich typów kuponu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.