200 PLN zwrotu za przegrany kupon dla nowych graczy, to oferta specjalna, obowiązująca w STS tylko do dziś. Zakład bez ryzyka to doskonała okazja na sprawdzenie swojego szczęścia, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu sobie nerwów 🙂

Zakład bez ryzyka w STS - do 200 PLN zwrotu dla nowych graczy
Zakład bez ryzyka w STS – do 200 PLN zwrotu dla nowych graczy

Debiutant, który obstawi swój pierwszy kupon w STS i przegra, będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki kuponu. Promocja obowiązuje przy rejestracji w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku.

Do bonusu nie trzeba się zapisywać. W zabawie biorą udział automatycznie typerzy, którzy dołącza do społeczności legalnego bukmachera STS. Posiadanie już konta na www.STS.pl, wyklucza z udziału w tej akcji.

Zakład bez ryzyka w STS

Zakład bez ryzyka w STS to sposób na wypróbowanie swojego szczęścia, przy zachowaniu zdrowego rozsądku. W razie przegranej, organizator promocji zwróci graczowi 100% stawki kuponu (maksymalnie 200 PLN).

przegrana na pierwszym kuponie —> zwrot stawki zakładu do 200 PLN

Typować można klasycznie, czyli na stronie bukmachera, bądź w aplikacji mobilnej na tablety i smartfony. Oba kanały dostępu umożliwiają zagranie bezpiecznego kuponu.

Jakie są korzyści z rejestracji w STS?

Rejestracja w STS to pasmo niekończących się bonusów. Gracze, którzy zarejestrują się na www.STS.pl od 15 do 19 listopada 2019 roku, otrzymają w sumie trzy premie:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka 
Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Kupon obstawiony przez nowych graczy zostanie zakwalifikowany do bonusu pod warunkiem, że zostanie rozliczony do północy w dniu 19 listopada 2019 roku. Jeżeli którekolwiek spotkanie będzie miało finał choćby minutę po czasie, zakład zostanie odrzucony.

Kwota zabezpieczenia jest ustalona na maksymalnie 200 złotych. Oznacza to, że niezależnie od tego, jak wysoka będzie stawka przegranego kuponu (czy to 200, czy 900 PLN), zwrot wyniesie maksymalnie 200 PLN (lub mniej, proporcjonalnie do stawki).

Organizator przyzna środki w ciągu 24 godzin od nabycia do nich prawa. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.